Bazen u Guči otvara sezonu u nedelju, ulaz prvog dana besplatan

Kupališna sezona na bazenu u Guči zvanično počinje u nedelju, 28. juna, kada će kapije biti otvorene za prve kupače.
Povodom početka rada, organizatori su odlučili da svim posetiocima omoguće besplatan ulaz tokom dana otvaranja, kao znak dobrodošlice i poziv građanima da leto započnu na gradskom bazenu.
Očekuje se da će, kao i prethodnih godina, bazen tokom letnjih meseci biti jedno od omiljenih mesta za odmor, rekreaciju i osveženje kako meštana Guče, tako i posetilaca iz okolnih mesta.
Organizatori pozivaju građane da iskoriste besplatan ulaz prvog dana, uživaju u sadržajima bazena i provedu prijatan letnji dan sa porodicom i prijateljima.
