Drugi dan MOSI doneo nova uzbuđenja za sportiste Arilja
Drugi dan MOSI: Gol-razlika zaustavila rukometaše Arilja

SnapInsta.to_741556117_17886334269656857_5261755802725783282_n

Sportisti Arilja nastavili su nastupe drugog dana 61. Međuopštinskih omladinskih sportskih igara (MOSI) u Bajinoj Bašti, a najviše uzbuđenja viđeno je u rukometu, gde je plasman u polufinale izmakao zbog slabije gol-razlike.

Posle poraza od Užica rezultatom 25:20 i pobede nad domaćinom Bajinom Baštom 20:17, rukometaši Arilja završili su grupnu fazu sa jednom pobedom i jednim porazom. Kako su sve tri ekipe u grupi imale isti broj bodova, o putniku u polufinale odlučivala je gol-razlika, koja ovoga puta nije bila na strani Ariljaca.

U odbojci je Arilje poraženo od Čajetine rezultatom 2:1, dok su u odbojci na pesku predstavnici Prijepolja slavili istim rezultatom.

Fudbaleri Arilja izgubili su od Kolašina sa 2:0, dok su košarkaši tokom drugog dana zabeležili po jednu pobedu i jedan poraz.

Takmičenje na MOSI igrama se nastavlja i narednih dana, kada će sportisti Arilja imati priliku da ostvare nove uspehe u preostalim disciplinama.

Verified by MonsterInsights