RK ARILJE -RK BELI ANĐEO PRIJEPOLJE 26-26 (13-11)

U 16. kolu prve rukometne lige grupa zapad rukometaši Arilja odigrali nerešeno sa ekipom RK Beli Andjeo Prijepolje.Odlično prvo poluvreme rukometaša Arilja možda i najbolje u ovoj sezoni. Odlična igra u napadu i dobra odbrana gde su naši rukometaši posle 15 minuta imali 5 golova prednosti 9-4. Di kraja poluvremena gosti i Prijepolja su uspeli da smanje razliku na dva gola zaostatka. U prvih pet minuta gosti postižu dva gola i izjednačuju rezultat. Od tada se igrlao odličan rukomet gol za gol sve do 5 minuta pre kraja kada gosti preokreću rezultat. Na minut do kraja gosti su imali dva gola prednosti, da bi prvo Milan Vučetić smanjio na gol zaostatka. Do kraja je bilo 25 sekundi i poslednji napad koji gosti nisu iskoristili. Ostalo je jos 10 sekundi kada je napravljen prekršaj nad Zoranom Gavrilovićem. Vreme je već bilo isteklo, a precizan posle isteka sa 9 metara kroz živi zid igostiju bio je kapiten Nebojša Tomašević koji je spektakularnim golom doneo veliki bod našim rukometašima protivd rugoplasirane ekipe iz Prijepolja.Večeras se istakao golman Branko Dimitrjević koji je odlično branio zaustavivši čak 5 sedmeraca u prvom poluvremenu.