REMI U LUČANIMA: Štulić dva puta donosio prednost Nišlijama, Bojović je sa kreča poništavao

foto / I. Veselinov

Fudbaleri Mladosti odigrali su na svom terenu u Lučanima nerešeno 2:2 protiv Radničkog iz Niša, u utakmici petog kola Super lige Srbije.

Radnički je poveo u trećem minutu golom Nikole Štulića, a domaći su izjednačili pogotkom Milana Bojovića iz jedanaesterca u 34. minutu.

Novu prednost niškoj ekipi doneo je Štulić, svojim drugim golom na utakmici u 61. minutu.

Bod ekipi Mladosti doneo je Bojović svojim drugim golom iz jedanaesterca u trećem minutu nadoknade vremena.

Obe ekipe su i dalje bez pobede u prvenstvu i imaju po dva boda, Mladost na 13. a Radnički na 14. mesto. Radnički ima utakmicu manje.

U sledećem kolu Mladost će na svom terenu igrati protiv Radnika, a Radnički će na Čairu dočekati Novi Pazar.